EN DE PL RU


Poznaj ATS


 

Misja spółki

Oferować wyroby o najwyższym na rynku współczynniku ceny do jakości.

Nasza historia

Spółka ATS powstała 1 lipca 1998 roku.

Od początku istnienia firmy główna siedziba znajduje się w Toruniu (woj. Kujawskopomorskie), jednak od 2008 roku serce ATS bije w Zamościu, gdzie spółka posiada

jedyne tego typu Centrum Serwisowo Logistyczne w Europie. Unikalność Centrum polega na stałym dostępie do „szerokiego” oraz „zwykłego” toru kolejowego.

Dzięki wspominanemu dostępowi ATS jest największym importerem stali zza wschodniej granicy, a od 2015 roku jest wstanie wyprodukować ponad 500 000 ton wyrobów rocznie.

 

Stal dostarcza ATS.

 

- ZINTEGROWANY SYSTEM ZARZĄDZANIA ISO 9001:2009

Chcąc zapewnić klientów o wysokiej jakości oferowanych usług sprzedaży, podjęliśmy działania, które doprowadziły do uzyskania przez spółkę certyfikatu ISO 9001:2009. Angielska firma certyfikująca BSI Management System, na podstawie przeprowadzonych audytów zaświadcza, że firma wdrożyła i stosuje zintegrowany system zarządzania jakością, środowiskowego i BHP ze spełnieniem norm w zakresie: sprzedaży stali. Uzyskanie certyfikatów jest uznaniem profesjonalizmu pracowników oraz potwierdzeniem wysokiej jakości usług, które oferujemy.